Náhradní vozy

Součástí našich služeb je možnost zapůjčení náhradního vozu.

TYP VOZUCENADÁLNIČNÍ ZNÁMKA
MALÉ VOZY
Mitsubishi Space Star500 Kč/den bez DPHGreen Check Icon
STŘEDNÍ VOZY
Fiat Tipo850 Kč/den bez DPHGreen Check Icon
VYŠŠI TŘÍDA VOZŮ, SUV
Mitsubishi ASX1 500 Kč/den bez DPHGreen Check Icon
Jeep Compass1 600 Kč/den bez DPHGreen Check Icon
UŽITKOVÉ
Fiat Doblo1 200 Kč/den bez DPHGreen Check Icon
Fiat Ducato1 600 Kč/den bez DPHGreen Check Icon
100 km volný limit, 3 Kč bez DPH za km nad limit. Možnost slev při dlouhodobém pronájmu.

Mitsubishi Space Star

 

Standardní výbava:
Manuální klimatizace s protipylovým filtrem, Airbag řidiče, Airbag spolujezdce s možností deaktivace, Boční airbagy předních sedadel, Okenní airbagy, ABS + EBD (el. rozdělovač brzdné síly), ESP (el. stabilizační systém), ASR + MSR (protiprokluzový systém), HBA a Hill Holder (asistent rozjezdu do kopce), Rádio se vstupem USB, 4 reproduktory, Monitoring tlaku v pneumatikách, 14″ ocelová kola, Centrální zamykání dálkově ovládané, Elektricky ovládaná přední okna, Elektricky ovládaná vnější zpětná zrcátka, Elektrický posilovač řízení, Výškově nastavitelný volant, Zásuvka 12V (1x ve středovém tunelu), Zadní sedadla dělená v poměru 60/40, Senzor venkovní teploty, Palubní počítač, Světlomety s funkcí denního svícení, Sada na opravu pneumatik.

Technická informace:
Objem zavazadlového prosotoru:  235 l
Kombinovaná spotřeba (WLTP):  5,3 l / 100 km
Převodovka:  manuální 5-ti rychlostní
Pohon kol: přední

Cena: 500 Kč bez DPH / den

Fiat Tipo

Standardní výbava:
Manuální klimatizace s protipylovým filtrem, Airbag řidiče, Airbag spolujezdce s možností deaktivace, Boční airbagy předních sedadel, Okenní airbagy, ABS + EBD (el. rozdělovač brzdné síly), ESP (el. stabilizační systém), ASR + MSR (protiprokluzový systém), HBA a Hill Holder (asistent rozjezdu do kopce), Rádio se vstupem USB, hands-free Bluetooth a 6 reproduktory s ovládáním na volantu, Monitoring tlaku v pneumatikách, 15″ ocelová kola (195/65 R15), Centrální zamykání dálkově ovládané, Elektricky ovládaná přední okna, Elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, Elektrický posilovač řízení s funkcí CITY, Dvouose nastavitelný volant, Volant a hlavice řadicí páky potažené kůží, Zásuvka 12V (1x ve středovém tunelu), Zadní sedadla dělená v poměru 60/40, Senzor venkovní teploty, Palubní počítač, Světlomety s funkcí denního svícení, Tempomat, Plnohodnotné rezervní kolo, Zadní parkovací senzory.

Technická informace:
Objem zavazadlového prosotoru:  520 l
Kombinovaná spotřeba (WLTP):  6,6 l / 100 km
Převodovka:  manuální 6-ti rychlostní
Pohon kol: přední

Cena: 850 Kč bez DPH / den

Mitsubishi ASX

Standardní výbava:
Manuální klimatizace s protipylovým filtrem, Airbag řidiče, Airbag spolujezdce s možností deaktivace, Boční airbagy předních sedadel, Okenní airbagy, Kolenní airbag řidiče, ABS + EBD (el. rozdělovač brzdné síly), ESP (el. stabilizační systém), ASR + MSR (protiprokluzový systém), HBA a Hill Holder (asistent rozjezdu do kopce), Rádio se vstupem USB, hands-free Bluetooth a 6 reproduktory s ovládáním na volantu, Monitoring tlaku v pneumatikách, 16″ slitinová kola, Centrální zamykání dálkově ovládané, Elektricky ovládaná přední a zadní okna, Elektricky ovládaná a vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, Elektrický posilovač řízení, Dvouose nastavitelný volant, Volant a hlavice řadicí páky potažené kůží, Zásuvka 12V (1x ve středovém tunelu), Zadní sedadla dělená v poměru 60/40, Senzor venkovní teploty, Palubní počítač, Přední LED světlomety s funkcí denního svícení, Tempomat, Zadní parkovací senzory, Pohon všech kol „Multi Select“ s elektronickou volbou režimů (4WD).

Technická informace:
Objem zavazadlového prosotoru:  420 l
Kombinovaná spotřeba (WLTP):  7,9 l / 100 km
Převodovka:  automatická 6-ti rychlostní
Pohon kol: 4×4

Cena: 1 500 Kč bez DPH / den